Servis poskytovaný firmou A.R.Technik zahrnuje veškerý rozsah standardních servisních služeb vyžadovaných zákazníkem. Provádíme servisní služby jak v záruční, tak i po záruční době. Dále vám firma nabízí servis na objednávku nebo variantu smluvního servisu.


Smluvní servis
Je soubor činností poskytovaných zákazníkovi, vymezený servisní smlouvou. Servisní smlouva stanovuje termíny, rozsah požadovaných prací, materiál potřebný k provedení servisního zásahu, oprávněné osoby a kontakty na tyto osoby, způsob a formu objednání mimořádného servisního zásahu, definuje konkrétní stroje, zařízení případně rozsah servisované technologie, práva a povinnosti objednavatele i dodavatele, platební a záruční podmínky.


Příklady nabízených služeb:

- k firmou realizovaným dodávkám zařízení je v nabídce firmy i jejich odborná instalace, konfigurace a odzkoušení v provozu,

- operativní činnost v místě instalace,

- opravu nebo výměnu vadné části,

- garantovanou dobu započetí servisního zásahu dle podmínek stanovených servisní smlouvou,

- možnost servisu softwaru pomocí vzdáleného přístupu.


Obecná záruka na výrobky a služby dodávané firmou A.R.Technik je poskytována v souladu s Občanským zákoníkem v platném znění.

Máte zájem o zasílání novinek?

Napište nám

Použijte náš formulář, rádi vám odpovíme...
Kontaktní formulář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím