Profil firmy

O společnosti

Na českém trhu působíme od roku 1992. Od počátku působení se zabýváme projekční a realizační činností v oboru měření a regulace a řídících systémů výroby. Postupně jsme rozšířili svou činnost do oblastí průmyslové automatizace, robotizace a silnoproudé elektroinstalace, včetně výroby rozvaděčů.

Našim zaměřením jsou čisté prostory ve zdravotnictví, biotechnologiích, farmacii nebo u průmyslových technologických linek. Naši zákazníci jsou i z oblastí chemie, energetiky, automotive a inteligentních budov. Po dobu existence společnosti sídlíme ve Zlíně. Naše realizace jsou podpořeny týmy zkušených projektantů, programátorů a servisních techniků. Díky těmto zkušeným pracovníkům jsme schopni realizovat projekt na klíč nebo jen jeho dílčí část.

Od založení stále rozšiřujeme a inovujeme naši nabídku a získáváme nové i zahraniční trhy. Působíme na území České a Slovenské republiky, Ukrajiny, v Litvě, Polsku, Lotyšsku, Ruské federaci a Kazachstánu. Od roku 2019 patříme do skupiny BLOCK®, která se specializuje na investiční celky s náročnými technologiemi a čistými prostory.

Firemní politika a strategie

Firemní politika a strategie firmy A.R.Technik zůstává po celou dobu činnosti firmy nezměněná. Uvedené principy jsou základními stavebními kameny, které tvoří pevný a stabilní pilíř naší činnosti. Filozoficky i prakticky se činnost firmy opírá o následující zásady:


Napište nám

Použijte náš formulář, rádi Vám odpovíme

Kontaktní formulář