FIREMNÍ POLITIKA A STRATEGIE

Firemní politika a strategie firmy A.R.Technik zůstává po celou dobu činnosti firmy nezměněná. Uvedené principy jsou základními stavebními kameny, které tvoří pevný a stabilní pilíř naší činnosti. Filozoficky i prakticky se činnost firmy opírá o následující zásady:

- spolehlivé, solidní a vstřícné jednání s obchodními partnery

- kompletní zpracování zakázek s vysokou odborností a za racionálně zdůvodněné ceny

- důraz na servisní služby, ne jen na obchodní činnost

- umožnit svým zákazníkům realizovat jejich obchodní a výrobní cíle pomocí technologicky moderního a automatizovaného řešení implementací nejmodernějších technologií

SOUČASNOST

S nastupující digitální revolucí podle konceptu Průmysl 4.0 jsme rozšířili svoji činnost o dodávky informačních systémů, abychom mohli plně integrovat automatizaci výroby a obchodu s informačními systémy.

Jsme tedy společnost, která zpracuje koncepci digitalizace výroby a obchodu, dodá příslušný HW a SW, zpracuje uživatelský SW podle požadavků zákazníka a provede i fyzickou montáž dodávaného HW. Současně poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Pro integraci řídících a informačních systémů jsme si vybrali jako našeho partnera, společnost KARAT Software a.s., především z důvodů otevřenosti a dostupnosti technické podpory. V současné době jsme systémoví integrátoři a KARAT Solution partnerem společnosti Karat Software, a.s. a systémovým integrátorem společnosti Schneider Electric.

HISTORIE

Firma A.R.Technik spol. s r.o. byla založena v únoru 1992 bývalými pracovníky projekční organizace Centroprojekt a Elektromont Praha. Od počátku svého působení se firma zabývá projekční a realizační činností v oboru měření a regulace, řídicích systémů výroby, vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a postupně rozšířila svou činnost v oborech elektrické požární a zabezpečovací signalizace, přístupové a docházkové systémy, kamerové systémy - to vše v oblasti průmyslové automatizace a automatizace budov.

V současné době tvoří firmu kolektiv 20 lidí, kteří společně budují a rozvíjejí firmu A.R.Technik spol. s r.o. Vedení firmy společně s obchodním, projekčním a softwarovým oddělením se nachází v centru města Zlína - Nám. T. G. Masaryka č.p. 588. Sídlo společnosti, ekonomické oddělení, montážní oddělení a logistika se nachází na adrese Zlín - Malenovice, Žleby č.p. 625.

Jsme solidní a dynamicky se rozvíjející firma. Od svého založení firma stále rozšiřuje a inovuje nabízenou produkci a získává nové, i zahraniční trhy. Společnost začínala na území České republiky, do současné doby již působila i na Slovensku, Ukrajině, v Litvě, Polsku, Lotyšsku, Ruské federaci nebo Kazachstánu.

 

Máte zájem o zasílání novinek?

Napište nám

Použijte náš formulář, rádi vám odpovíme...
Kontaktní formulář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím