Aktuality

Předání zakázky čistých prostor na Slovensku
28.4.2023

Předání zakázky čistých prostor na Slovensku

Zaškolení je důležitou součástí každé zakázky. AR Technik v těchto dnech dokončuje na Slovensku zakázku čistých prostor, kde jsme byli odpovědní za oblast instalace měření a regulace, silnoproudé rozvody a osvětlení.

Do čistých prostor někdy i s dozimetrem
11.4.2023

Do čistých prostor někdy i s dozimetrem

Ve společnosti AR Technik se zaměřujeme na čistá prostředí a pro obchodního zástupce to někdy může znamená změnit dress code a třeba i nosit dozimetr, tak jako před pár dny u zákazníka v oboru farmacie.

Zákaznická podpora i o víkendu
15.2.2023

Zákaznická podpora i o víkendu

I když nám zákazník pošle změny v pátek a požaduje vše vyřešit do pondělního rána, tak jsme schopni vše stihnout, díky našemu skvělému týmu, jako minulý víkend v budově, kde se budou již brzy vyrábět polovodičové čipy.

 
Vánoční večírek 2022
2.12.2022

Vánoční večírek 2022

Minulý týden u nás proběhl vánoční večírek, měli jsme zábavu v podobě soutěži na motokárách a občerstvení v místní restauraci. Byl to velmi vydařený večer, děkujeme všem zúčastněným.

 
Servisní zásah v Holešově
21.10.2022

Servisní zásah v Holešově

Dnešní servisní zásah nebyl pouze o instalaci čidla pro monitoring, ale především o jeho integraci do celého systému měření a regulace pro daný technologický proces.

U většiny zakázek jde o souhru celého týmu, kdy jsou servisní technici u zákazníka podporování vývojářem software z kanceláře, který vzdáleně upravuje parametry SW řídící jednotky. 

 

Napište nám

Použijte náš formulář, rádi Vám odpovíme

Kontaktní formulář