Kariéra

Koho hledáme?

Pozice: Konzultant informačního systému (IS), specialista pro sítě, programátor

 Náplň práce:

-          Analýza výrobních a skladových postupů u zákazníka

-          Návrh řešení IS výroby, skladů a expedice pro zákazníka

-          Nastavení a implementace IS pro výrobu, sklady a odbyt u zákazníka

-          Programování zakázkových úprav IS (SQL)

-          Návrh a nastavení sítě pro IS a průmyslové sítě (PLC, HMI) u zákazníka

-          Programátorské práce pro průmyslové aplikace

-          Servis a údržba sítí, servis a údržba IS u zákazníka

 Požadavky:

-          Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost

-          Základní znalost programování a databází

-          ŘP sk. B, ochota cestovat i do zahraničí

-          Znalost anglického jazyka min. úrovně B1

-          Ochota se trvale vzdělávat (programování, jazyková výbava, sítě apod

Pozice: Projektant měření a regulace, automatizace a elektro

Jsi kreativní? Jsi týmový hráč? Nevadí ti cestovat? Pak možná hledáme právě Tebe.

Přijmeme nového kolegu pro rozšíření našeho týmu projektantů.

K tvým hlavním činnostem bude patřit:

-          Analýza požadavků zákazníka v oblasti MaR a průmyslové automatizace

-          Vypracování kompletní projektové dokumentace včetně rozpočtů

Obory působnosti:

-          MaR a elektro pro techniku budov (TZB)

-          MaR a elektro pro energetiku (rozvody NN, výroba a distribuce tepla a chladu)

-          Automatizace pro chemickou, farmaceutickou, potravinářskou výrobu a automobilový průmysl

Požadavky:

-          Elektrotechnická kvalifikace dle vyhl. 50

-          Znalost Autocad

-          Základní znalost anglického jazyka, vyšší úroveň výhodou

-          Ochota se trvale vzdělávat (certifikace, jazyky, apod.)

Nabízíme:

-          Odpovídající mzdové ohodnocení

-          Mimořádné prémie a bonusy

-          Příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Máte zájem o zasílání novinek?

Napište nám

Použijte náš formulář, rádi vám odpovíme...
Kontaktní formulář